ورود به سیستم

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 1

بازديد دیروز : 2

کل بازدید : 10262

مجلات و انتشارات علمی طرف قرارداد

 

فصلنامه پژوهش در روانشناسی و علوم رفتاری ایران

مجله علمی پژوهش در علوم انسانی و مطالعات اجتماعی

مجله علمی پژوهش در روانشناسی، علوم تربیتی و علوم اجتماعی

مجله علمی علوم اسلامی انسانی

مجله علمی پژوهش در علوم انسانی و تحقیقات میان رشته ای

مجلـه‌ی علمی رویکردهای پژوهشی در علوم اجتماعی

مجله علمی - تخصصی بلاغ مبین

انتشارت فرزانگان دانش

انتشارات نظری تهران

انتشارات آوای علی (ع) تهران

اطلاعیه شماره 3

تاریخ ثبت: 1397/12/23

 

امتیازات ویژه شرکت در دومین دوره همایش ملی پژوهش های قرآنی

دومین دوره همایش ملی پژوهش های قرآنی با امتیازات ویژه در راستای خدمت به پژوهشگران محترم و خصوصاً قرآن پژوهان گرامی در نظر دارد تا با امتیازات ویژه، در این دوره از همایش بتواند گامی مفید در پیشبرد اهداف خود بردارد.

امتیازات ویژه این دوره از همایش عبارتند از:

·        چاپ مقالات در مجلات علمی مورد تأیید وزارت علوم

با عقد قراردادهایی از طرف دبیرخانه همایش ملی پژوهش های قرآنی، تعداد 9 مجله معتبر علمی با نمایه سازی isc و سیویلیکا در اختیار همایش قرار گرفت و گفتگوهای ویژه ای مابین دبیرخانه همایش و دبیرخانه مجلات علمی صورت گرفت و مقرر شد که داوری زودهنگام به جهت تشخیص چاپ و نمایه سازی مقالات در مجلات به صورت فوری انجام گیرد و مقالات به صورت ماهنامه در مجلات علمی به چاپ برسند.

·        چاپ  مقالات پژوهشگران به صورت کتاب با مجوز در تیراژ 500 جلد

با عقد قراردادهایی از طرف دبیرخانه همایش ملی پژوهش های قرآنی و تعدادی انتشارات معروف در تهران، مقرر شد تا پژوهشگرانی که به فرض تعداد 3 مقاله یا بیشتر در یک زمینه خاص، مثلا کلامی یا فقهی یا ... به دبیرخانه همایش ارسال می نمایند، در صورت تشخیص و صلاحیت های لازم، مقالات پژوهشگر به صورت کتاب، با اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اخذ فیپا، شابک و ... در تیراژ 500 جلد به زیور طبع آراسته گردد.

·        چاپ پایان نامه ها و طرح های پژوهشی به صورت کتاب

آن دسته از شرکت کنندگان محترمی که پایان نامه های علمی یا طرح های پژوهشی خود را به دبیرخانه ارسال می نمایند، در صورت تشخیص و صلاحیت های لازم، آثار آن ها به صورت کتاب، توسط انتشارات مختلفی، به صورت قانونی و با اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اخذ فیپا، شابک و ... به چاپ می رسند.

·        داوری زود هنگام و گواهی ارائه مقاله

با پیگیری های به عمل آمده و افزایش تعداد داوران دومین دوره همایش ملی پژوهش های قرانی، در صورت درخواست شرکت کنندگان مبنی بر صدور گواهی زود هنگام یا داوری پیش از موعود، این امکان نیز در این دوره فراهم می باشد.


نظرات کاربران